Produkty

Zvýhodnený balíček sypaných čajov | sypaný 800 g

Akciová súprava 8 druhov čajov

Obsah setu Popis

-10%

Zvýhodnený balíček sypaných čajov | sypaný 800 g

Akciová súprava 8 druhov čajov

Obsah setu Popis

Vypredané

“Zvýhodnený balíček sypaných čajov | sypaný 800 g” obsahuje

5x Čierne čaje,  3x Zelené čaje

1x

Tradičná zmes čaju Assam pre tých, ktorí majú radi jantárový nápoj. Zbierané v najznámejších záhradách malebného údolia Brahmaputra severnej Indie. Čaj je osviežujúci a vhodný na pitie kedykoľvek počas dňa.

Skladom
3.5
1x

Jedna z najznámejších čiernych čajových zmesí, ktorá je známa svojimi ľahkými citrusovými tónmi a výraznou chuťou. Skvele sa hodí ako ranný čaj, možno si ho ale obľúbite aj počas popoludnia. Prinesie Vám príjemné povzbudenie a osvieženie v britskom štýle. Vyskúšajte ho s plátkom citróna.

Vypredané
3.5
1x

Ochutnajte nápoj nazývaný "šampanské medzi čajmi". AHMAD TEA London Darjeeling pochádza z prvých zberov na úpätí Himalájí. Je charakteristický svojou trblietavo zlatistou farbou a ľahkou lahodne sladkastou muškátovou chuťou.

Skladom
4.97
1x

Poctivý zelený čaj sa znamenitou chuťou si získal obľubu po celom svete. Je známy svojimi antioxidačnými účinkami a skvele sa hodí aj v teplejších dňoch, napríklad v kombinácii s citrusmi. Vneste do svojho dňa okamih plný vône a uvoľnenie.

Skladom
3.5
1x

Lahodný sypaný zelený čaj, ktorý vás povzbudí a vnesie chvíľu pohody do každého dňa.

 

Skladom
3.5
1x

Harmonická, inšpiratívne zmes, ktorá vyrovnáva silnú vôňu jazmínových kvetov s jemne ľahkou chuťou zeleného čaju. Čaj, ktorý navodzuje pocit teplých stredomorských večerov v exotických letných záhradách.

Skladom
3.5
1x

Preneste sa vo svojej fantázii aspoň na chvíľu až na Srí Lanku, ostrovné klenot Indického oceánu. Dokážete to treba každý deň na krídlach vycibrenej chuti Ahmad Tea London cejlonského čaju, delikátneho jasného nápoje zlatisto jantárovej farby a naozaj špecifické a výnimočne uspokojujúce chuti, ľahko šimrající na poschodí. Pochádza zo zmesi najjemnejších čajov pestovaných vysoko v horách tohto ostrova.

Vypredané
3.5
1x

Táto exkluzívna čajová zmes od Ahmad Tea s jemnou chuťou bergamotu Vám sprostredkuje naozajstný čajový zážitok. Tvorí ju lístky z Assamu, Kene aj Srí Lanky a jej intenzívnu chuť si vychutnáte ráno aj kedykoľvek počas dňa.

Skladom
€ 3.5 3.14

Zvýhodnený balíček sypaných čajov | sypaný 800 g

Akciová súprava 8 druhov čajov

Zvýhodnený balíček sypaných čajov | sypaný 800 g

Akciová súprava 8 druhov čajov

Ste naozajstnými milovníkov a znalci kvalitných čajov? Vyskúšajte náš veľký výber 8 kvalitných sypaných čajov, s ktorými každá vaša chvíľka pre šálku čaju bude takmer dokonalá.

Ponuka obsahuje výber 8 kusov sypaných čierných aj zelených čajov. Položky v tomto balíčku nie je možné meniť.


katalógové číslo B-005
Kategória Čajové balíčky a sety

Ako správne pripraviť Zvýhodnený balíček sypaných čajov | sypaný 800 g

napojit

Pro přípravu čaje bez ohledu na druh platí několik základních pravidel. Názory na přípravu se často různí, nicméně následující body jsou nejčastěji uváděné:

VODA NA ČAJ

Voda je nejdůležitější složkou, bez které by nevznikl žádný nápoj. Pro čaj nesmí být příliš tvrdá. Naopak by měla být čerstvá, vaříme ji, aby neobsahovala vzduch, nevaříme ji ale dlouho. Vaření také pomáhá, pokud je k dispozici pouze tvrdá voda. Po několika minutách „změkne“.

POZOR NA AROMA

Nádoby, které přicházejí do styku s čajem by neměly přicházet do styku s aromatickými látkami. Yi-xing konvičky jsou přímo uzpůsobeny pro příjem chuti čaje, u takových konviček se doporučuje připravovat stále stejný druh čaje.