Produkty
Novinka

English Tea Six Collection | 60 alu sáčkov

Kolekcia čiernych, ovocných, zelených a bylinných čajov

Vypredané

English Tea Six Collection | 60 alu sáčkov

Kolekcia čiernych, ovocných, zelených a bylinných čajov

TEA SIX COLLECTION – vychutnajte si oslavu nášho britského dedičstva s anglickou kolekciou v škatuľke, na ktorej sú zobrazené najznámejšie pamätihodnosti a osobnosti anglickej kultúry. Vnútri škatuľky vo farbe kráľovská modrá nájdete dve z našich najpopulárnejších a najoceňovanejších zmesí English Breakfast a Earl Grey, ale aj náš čierny čaj s príchuťou broskyne a mučenky Peach & Passion, ktorý sa teší obľube milovníkov čaju, čaj s príchuťou harmančeka a citrónovej trávy Camomile & Lemongrass, čaj s príchuťou mäty a citróna Peppermint & Lemon a zelený čaj Pure Green. Zabávajte sa s priateľmi a spoločne si vychutnajte čarovný popoludňajší čaj z tejto rozkošnej škatuľky, v ktorej sa ukrýva pre každého niečo – od čiernych cez zelené až po bylinné čaje. 

PÔVOD ČAJU – naši majstri blenderi špeciálne vyberajú čierne čaje najvyššej kvality z eticky spravovaných čajových plantáží v slávnych regiónoch pestujúcich čaj v indickom Ásáme, na Srí Lanke, vo východnej Afrike a v „Zlatom trojuholníku“ v Číne, ktoré vám prinášajú maximálne autentický a najkvalitnejší pôžitok. Naše bylinné zmesi sú vyrobené zo 100 % prírodných zložiek a skutočných kúskov ovocia a bylín, preto prinášajú také povzbudzujúce a príjemné chute.  

ČERSTVÝ ZBER – každý zber našich čajov sa balí čerstvý priamo z plantáže, aby si čaj čo najviac zachoval svoju chuť a vôňu, ktoré si potom môžete kedykoľvek vychutnať. 

RUČNÝ ZBER – spolupracujeme s dôkladne vybranými čajovými plantážami, kde sa všetky naše čaje zbierajú ručne tradičnými metódami, aby každá zmes obsahovala len tie najlepšie čajové lístky. Sme hrdí na to, že spoločnosť Ahmad Tea je členom organizácie Ethical Trade Partnership (ETP), čím naďalej napĺňa svoj záväzok získavať čaje zodpovedným spôsobom.

VÁŠEŇ PRE ČAJ: štyri generácie čajových majstrov v nás vypestovali našu vášeň prebúdzať lásku k čaju a presýtiť ju každou z nami vytvorených zmesí, ktorými vzdávame hold umu najslávnejších plantáží po celom svete.
 

Ean kód   054881020879
katalógové číslo   5007
Rozmery (Š×V×H)   135 x 88 x 222
Kategória   Darčekové čaje