Produkty
Bez kofeínu

Beauty | 20 alu sáčkov

Funkčný čaj na podporu krásy

Na ceste

Beauty | 20 alu sáčkov

Funkčný čaj na podporu krásy

Užite si túto príjemne harmonickú zmes listov žihľavy a voňavej citrónovej verbeny s ovocnou, broskyňovou chuťou. Do tejto zmesi sa nedá nezamilovať, ľahko sa stane vaším milým každodenným spoločníkom. Táto zaujímavá bylinná zmes je obohatená o prirodzene stimulujúce rastlinné zložky, ktoré pomáhajú organizmu udržiavať správnu, zdravú iskru.

Tento funkčný čaj patrí do nového radu čajov NATURAL BENEFITS, ktoré sú špeciálne navrhnuté na podporu vyváženého a zdravého životného štýlu. Ide o rad bylinných a zelených čajov, v ktorom je každý zároveň obohatený o funkčné zložky minerálov a vitamínov prispievajúcich k normálnej činnosti organizmu.

ALOE VERA
Tento gélový nektár rastliny Aloe vera, pochádzajúci z južnej časti Arabského polostrova, po stáročia uznávajú pre jeho liečivé účinky. V dnešnej dobe sú dokázané aj ďalšie priaznivé účinky na telo, ktoré sú také široké, že Aloe vera možno považovať za univerzálnu látku na starostlivosť o naše telo a zdravý životný štýl.

ROHOVNÍK
Plody rohovníka obyčajného, ktorý sa pestuje predovšetkým v Stredomorí, sú známe ako svätojánsky chlieb alebo karob. Tieto struky majú pri pečení prirodzene sladkú, kakaovú chuť.

+ pridané ALOE VERA
Pomáha udržiavať zdravú pokožku

 


 

Príprava: Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 5 minút.

Zloženie: Žihľavové listy 30 %, alojzia citrónová, medovka lekárska, vôňovec citrónový 15 %, koreň čakanky obyčajnej 10 %, kvety lipy 5 %, príchuť 4,4 %, rohovník 4 %, okvetné lístky červených ruží 1 %, granuly Aloe vera 0,5 %, granuly broskyňovej šťavy 0,1 %.

Výživové údaje na 100 ml výluhu pripraveného podľa návodu: energetická hodnota 3 kJ, 1 kcal/tuky 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g/sacharidy < 0,5 g; z toho cukry < 0,5 g/bielkoviny 0 g/ soľ 0 g

Ean kód   054881020398
katalógové číslo   105
Veľkosť balenia   20ks sáčkový
Rozmery (Š×V×H)   80 x 130 x 70
Kategória   Funkčné čaje