Ahmad Tea Blog
Články
Recepty
Tagy

Tipy na darčeky, ktoré by ste si sami priali dostať

Poznáte ten typ darčekov, pri ktorých neviete, či z nich máte mať radosť alebo sa dotyčný vôbec netrafil? My si myslíme, že omnoho lepšiu službu urobia darčeky, ktoré sú jednak praktické a zároveň aj pekné. A presne takýchto darčekov máme v Ahmad na výber niekoľko, takže nimi potešíte nie len celú svoju rodinu ale aj blízkych priateľov. Nechajte sa inšpirovať našimi vianočnými tipmi, ktoré obdarovaným urobia určite radosť a pri ktorých sa nemusíte báť, že by ste sa netrafili niekomu do vkusu…
 

foto alt

1.    Darčeková súprava so štýlovým hrnčekom pre kamarátku, kolegyňu či pre rodičov

Touto originálnou súpravou potešíte v podstate každého. Obsahuje vyladený mix čiernych čajov English Breakfast, Earl Grey, zelených čajov Green Tea, Mixed Citrus, ovocného čaju Wild Strawberry a ľadového čaju Cold Brew and Passion Fruit. Takže si každý môže vybrať svoju obľúbenú príchuť a zároveň si ju hneď uvariť do štýlového hrnčeka. Jeho minimalistický dizajn ocenia najmä vaše kamarátky, pretože je „insta friendly“ a na fotkách vyzerá jednoducho skvele! Ocenia ho ale aj rodičia, ktorým môžete darovať rovno dve balenia, aby si mohol každý z nich vychutnať čaj zo svojho vlastného hrnčeka. Vďaka praktickému škatuľkovému baleniu ho ľahko zabalíte do darčekového papiera. Stačí pridať textilnú mašličku, menovku alebo venovanie a krásny darček pre svojich najbližších máte pripravený. 

 

 

2.    Voňavá kazeta so sviečkou pre babičku, maminku či priateľku

Súprava obsahuje čierny čaj English Breakfast, Earl Grey, zelený Green Tea, ovocný Wild Strawberry a Blackcurrant. A okrem toho aj krásnu vonnú sviečku v plechovej škatuľke. Týmto darčekom potešíte každú ženu, ktorá si z času na čas rada dopraje chvíľku len pre seba, zastaví sa a relaxuje. A s hrnčekom kvalitného čaju Ahmad a jemnou vôňou zapálenej sviečky to pôjde naozaj jednoducho. Vďaka kovovému viečku je možné sviečku ľahko uhasiť bez nežiaduceho dymu a po vyprchaní vosku sa kovový obal dá jednoducho použiť ako škatuľka na drobnosti alebo napríklad ako šperkovnica. Pri balení darčeka sa skúste pohrať s balením v jemných farbách, ktoré obľubuje každá žena. Napríklad darčekový papier s kvetmi, jemným leskom a saténovou mašľou bude pôsobiť priam luxusne. 

 

 

3.    Trendy kolekcia Tea Time Ideas s praktickým zápisníkom pre kamarátku

Máte vo svojom okolí kamarátky, ktoré sú napriek modernej dobe stále verné zapisovaniu poznámok na papier? Tak to bude naša kolekcia so zápisníkom pre ne tým najlepším darčekom! Pretože tie najlepšie nápady je potrebné niekam zapisovať, zaznačovať si rôzne dôležité stretnutia, spisovať nákupné zoznamy a podobne. So štýlovým a praktickým zápisníkom to bude hračka. Navyše vám k nemu pribalíme mix čiernych, zelených a ovocných čajov (Earl Grey, Ceylon Tea, Jasmine Romance, Mixed Berries, Blackcurrant). Tie určite prídu vhod pri práci, tvorení alebo relaxácii. A tip na trendy balenie? Skúste využiť novinový papier. Ak zvolíte čierno-bielu verziu, urobí vám naozaj veľkú službu, uvidíte! Miesto prehnane ozdobnej mašle siahnite tentokrát po motúziku z prírodného materiálu, ktorý celému baleniu dodá ten správny nádych. 

 

 

4.    Drevená kazeta Tea Forever pre rodičov a všetkých milovníkov čaju

V krásnej drevenej kazete objavíte hneď 150 vrecúšok najobľúbenejších príchutí čaju Ahmad. Kolekcia obsahuje Earl Grey, English Tea No. 1, Ceylon Tea, Vanilla Tranqualiti, Green Tea Pure, Jasmine Romance, Mixed Berries, Mixed Citrus, Blackcurrant, Rosehip & Cherry, Detox, Peppermint & Lemon a z ľadových čajov Peach & Passion Fruit, Lemon & Mint, Mango & Lychee. Naozaj dokonalý výber čajov pre všetkých. 
Touto kolekciou neurazíte ani svojho obchodného partnera alebo kohokoľvek, komu chcete dať najavo, že vám na ňom záleží. Luxusná drevená kazeta sa bude na kuchynskom stole alebo v jedálni krásne vynímať. Všetky čaje sú navyše samostatne zabalené. Kazeta sa môže neustále dopĺňať a bude vám tak slúžiť naozaj dlho. Vnútro kazety má krásnu podšívku v zelených farbách značky Ahmad, takže rovnako sa hodí aj do kaviarne či reštaurácie. Jednoducho, táto kazeta sa hodí prakticky kamkoľvek. Pokiaľ ju budete chcieť darčekovo zabaliť, vyberte si luxusný papier a saténovú stužku, ktorá farebne ladí s papierom, podtrhne charakter darčeku a dodá mu na dôležitosti. 

 

 

5.    Hracia skrinka Tea Magic pre priateľov s deťmi

Neviete si rady, aký darček vybrať pre svojich priateľov? Navyše, ak majú malé deti, alebo ich dobre nepoznáte, výber môže byť naozaj ťažký… Nelámte si hlavu a vyberte si z našej ponuky perfektných čajov, ktoré sú zabalené do hracej skrinky, ktorá sa pri hraní aj točí. Čaje potešia vašich priateľov a hracia skrinka s melódiou We Wish You a Merry Christmas zas malé deti, ktoré sa s ňou do sýtosti vyhrajú. Balenie obsahuje čierny čaj Earl Grey, English Breakfast, zelený čaj Green Tea, Jasmine Romance, ovocné Mixed Citrus a Wild Strawberry. Ideálny mix pre chladné rána a večery. A ako takýto darček bez hrán vkusne zabaliť? Pokiaľ máte po ruke priehľadný celofán, môžete darček zabaliť práve do tohoto materiálu a na vrchu oviazať vkusnou mašľou. Pokiaľ chcete zvoliť prírodnejší materiál k baleniu, siahnite po hodvábnom papieri alebo ľanovom plátne a postupujte rovnako. 

 

6.    Darčeková kazeta Tea Chest Four pre priateľku

Táto dizajnová kazeta vo vkusnej plechovej škatuľke poteší každú ženskú polovičku. Jej púdrovo-ružová farba ju predurčuje na ďalšie použitie. Napríklad ako väčšiu šperkovnicu alebo dózu na vizitky, pomôcky na líčenie, odkazy a podobne. Obsahuje vyladený mix tých najlepších čiernych čajov English Breakfast Tea, Earl Grey Tea, English No. 1 a zeleného čaju Green Tea. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí sa chcú počas dňa alebo ráno povzbudiť a radšej siahnu po kvalitnom čaji než po čiernej káve. Čaje sú vhodnejšou alternatívou, pretože sú pre organizmus a hlavne trávenie šetrnejšie a nedráždia žalúdok tak ako čierna káva. Kazeta je sama o sebe tak pekná, že by ju možno bolo aj škoda baliť do papiera. Skúste ju preto len oviazať luxusnou saténovou stužkou v podobnom farebnom odtieni a dokúpte darčekovú taštičku. Pridajte venovanie od srdca a krásny darček je hotový.

 

 

7.    Čajová kolekcia One More Tea pre maminku

Kolekcia čierneho (Earl Grey, Contemporary Chai Spice), zeleného (Green Tea Pure, Contemporary Maple Syrup), ovocného (Blackcurrant, Mixed Citrus, Wild Strawberry) a ľadového (Peach and Passion Fruit) čaju v praktickej sklenenej dóze. Ideálne riešenie, ak máte v pláne cestovať za rodičmi a bojíte sa, že by sa vám darček mohol počas cesty nejak poškodiť alebo zdeformovať. Tejto dóze sa len tak niečo nestane. Po spotrebovaní ju môžete znovu doplniť o nové čaje alebo využiť na množstvo ďalších spôsobov. Môže vám slúžiť napríklad ako praktická nádobka na korenie alebo iné suroviny v kuchyni. Dóza na písacie potreby, vizitky alebo kreatívne komponenty. Obal na vatové tampóniky a ďalšie hygienické potreby v kúpeľni… Využitie pre ňu nájdete vždy. Navyše ju môžete pred darovaním ozdobiť vlastným polepom, menovkou, pokresliť farbami na sklo či inak dozdobiť. Kreativite sa medze nekladú. 

 

 

8.    Vianočné balenie čaju v darčekovej ozdobe pre kohokoľvek 

Toto je naozaj praktický darček, ktorý môžete darovať komukoľvek. Dekoračná vianočná guľa obsahuje balenie sypaného čaju, ktorý je pripravený na okamžitú spotrebu a balenie môže naďalej slúžiť ako štýlová dekorácia na vianočný stromček či vetvičky vo váze. Na výber máme hneď niekoľko farebných a dizajnových prevedení, takže si môže každý zostaviť svoju vlastnú kolekciu. Je to ideálny darček pre väčšie skupiny priateľov či kolegov. Každú ozdobu zabaľte do malej darčekovej taštičky, previažte ju mašličkou a pridajte menovku. Do taštičiek môžete pridať ešte nejakú ďalšiu drobnosť, ktorá vám napadne a poteší obdarovaného. 

Zdieľať článok

Mohlo by vás zaujímať